Realizace a údržba zahrad

Údržba soukromých zahrad Poděbrady - Jelen servis

Nechcete si lámat hlavu s návrhem zahrady a následnou realizací? Přenechte vaše starosti nám. Kromě toho si vezmeme na starost také sezónní a pravidelnou údržbu zahrady s ohledem na její konkrétní potřeby. Společně s přírodou vytvoříme krásnou zahradu, která vám bude dělat radost. 

Realizace zahrad 

Poskytujeme komplexní zahradnické služby na klíč. Návrhy a realizace zahrad přizpůsobíme vždy vyhrazenému prostoru, vašim požadavkům a finančním možnostem. Konkrétní rostliny a stromy rovněž vybíráme dle požadavků na náročnost jejich údržby. Postaráme se o všechny práce související s realizaci zahrady a po dokončení realizace vám předáme hotové dílo včetně návrhu následné péče.

Ke každému návrhu a realizaci zahrady či firemního objektu přistupujeme individuálně.

Každou zakázku konzultujeme přímo na místě budoucí realizace, abychom se co nejlépe seznámili s možnostmi prostoru, přáními a požadavky zákazníka. Nabízíme vám jak revitalizaci zahrady, tak i kompletní návrh a realizaci zahrad na klíč.

Na starost si rádi vezmeme jak realizaci malých zahrad, tak i větších prostor. Neváhejte se na nás obrátit. 

Údržba zahrad

Po celý rok poskytujeme kompletní zahradnický servis, abychom vaší zahradě pomohli zachovat její charakter, a udrželi její krásný a jedinečný vzhled. Provádíme sezónní nebo celoroční údržby zahrad. Vše záleží na vašich časových možnostech.

V rámci sezónní údržby zahrad přistupujeme například k jejímu probuzení na jaře či naopak uložení k pomyslnému zimnímu spánku. Na starost si můžeme vzít například vertikutaci a hnojení trávníku, ořez keřů, pletí, čištění zahradních jezírek, vyhrabání listí, sázení trav a rostlin a mnoho dalšího.

Při celoroční pravidelné údržbě zahrady zajistíme veškeré úkony, aby o vaši zahradu bylo perfektně postaráno a vy pro to nemuseli vůbec nic udělat. Na starost si vezmeme třeba pletí výsadeb, postřiky proti chorobám a škůdcům, odplevelení trávníku a mnoho dalšího. 

Co všechno nabízíme

Prohlédněte si naši fotogalerii z realizace zahrad a inspirujte se tím, co všechno jsme již pro naše klienty vytvořili. Specializujeme se jak na soukromé zahrady, tak i veřejný prostor. 

Ceník údržby a realizace zahrad

Zajímá vás ceník realizace zahrad a jejich údržby? Konkrétní náklady se vždy odvíjí od prostoru, který máte k dispozici a množství prací, které je nutné vykonat. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat