Údržba zeleně

Údržba zeleně Poděbrady - Jelen Servis

 

V rámci údržby zeleně se zaměřujeme na veškeré práce od péče o trávník až po výsadbu vzrostlých stromů, návrhy a výsadbu květinových záhonů či péči o jednotlivé keře. Při naší práci jdeme ruku v ruce s moderními postupy a technologiemi pro úsporu času i finančních nákladů. 

Pravidelná seč a mulčování ploch

Údržba zeleně ve veřejném prostoru zahrnuje především klasické sekání a mulčování ploch, díky čemuž trávník získá ideální hustotu a zároveň bude lépe odolávat prorůstání plevelu a nejrůznějším chorobám, které jej mohou napadat. 

Díky špičkové technice si poradíme se sekáním všech ploch, jak v rovinatém, tak i svažitém terénu. Používáme profesionální sekačky a na prostory ve svahu máme kvalitní robotickou sekačku. V rámci údržby veřejné zeleně dokážeme zajistit také profesionální péči o fotbalové hřiště.

V rámci kompletní údržby trávníků provádíme:

  • pravidelnou seč – se sběrem biomasy/mulčovaní,
  • vertikutaci (prořezání),
  • aerifikaci (provzdušňování),
  • hnojení,
  • odstranění plevele
  • a úklid listí.

Kompletní údržba zeleně

Zeleň v ulicích našich měst i v prostoru naší zahrady pozitivně působí na každého člověka. Tento prvek ostatně plní mnoho zdánlivě neviditelných funkcí. Stromy, květiny, keře a záhony zkrášlují prostor a také přispívají k čistšímu ovzduší a snížení teploty v ulicích. Aby ale tyto prvky dokázaly plnit svou funkci, je nutné se o ně adekvátně starat a zajistit jim vhodné podmínky k jejich růstu. 

V rámci našich služeb si můžeme vzít na starost kompletní údržbu veřejné zeleně.

Zajišťujeme:

Obraťte se na nás

Máte zájem o kompletní údržbu zeleně nebo pravidelnou seč travnatých ploch? Neváhejte se na nás obrátit. Rádi si váš prostor vezmeme na starost a poskytneme mu péči, kterou si zaslouží.